Роздержавлення

Реформування житомирських «районок»:перші труднощі й перші результати

2009-12-09newspaper-blogs-jpg_resize_zoom_width_225

З кінця листопада 2016 року,коли Держкомтелерадіо відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» підготував перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, житомирські комунальні газети активно включилися в цей…

Про звільнення працівників редакції та записи в трудовій книжці

93_main

На запитання відповідає медіа-юрист Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова. 1. Чи потрібно звільняти працівників редакції з комунального підприємства та приймати їх по переведенню в новостворене? Ні, не потрібно. Відповідно до частини 3 статті 36 Кодексу законів про працю України…

Про Статут та розподіл статутного капіталу

Фото-Панкратова

Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ. На запитання відповідає медіа-юрист Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова 1. На якому етапі затверджується статут новоутвореного підприємства і яка процедура? Після завершення строку на пред’явлення претензій кредиторів і затвердження засновником передавального акту, складеного…

Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ. На запитання відповідає медіа-юрист Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова

c032e6b045cd509ca0a1d8a11f8e7595

Чи потрібно подавати редакції газети «Новини Тростянеччини» ( Сумська область –ред.) ще одну заявку до районної ради щодо роздержавлення? – Трудовим колективом редакції газети «Новини Тростянеччини», у відповідності до ч.2 ст.4 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів…

Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ На запитання відповідає медіа-юрист Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова

Фото-Панкратова

1.Чи можна здавати в суборенду частину приміщення, орендованого редакцією? – Згідно з п. 2 ст. 9 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, приміщення, що перебувають у державній або комунальній власності, у яких на час реформування…

На запитання відповідає медіа-юрист Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова

Фото-Панкратова

1. Як бути, коли протягом 3-х днів з дати, вказаної на рішенні про перетворення, не звернулися до державного реєстратора, і надати йому перелік документів? – Дійсно, стаття 105 Цивільного кодексу України передбачає, що засновник протягом трьох робочих днів з дати…